niedziela, 21 kwietnia 2013

Godzina od Kolonii

Pewna wygrana 27:25 (13:13) w Skopje nad Metalurgiem sprawia, że piłkarze ręczni Vive Targi Kielce już mogą powoli wczuwać się w rolę uczestnika Final Four Champions League. Mistrzowie Polski są w dość komfortowej sytuacji mając przed sobą perspektywę rewanżu za tydzień w kieleckiej Hali Legionów. Mogło być nawet jeszcze lepiej, bowiem w końcówce spotkania było już nawet 22:27! To, jednak nasi  rywale lepiej rozpoczęli mecz, kilkakrotnie obejmując przed przerwą nawet 3-brakowe prowadzenie. W drugiej połowie im impet gasł jednak z każdą minutą i to nasza "siódemka" rządziła na parkiecie w niegościnnej zazwyczaj hali w stolicy Macedonii.
Od historycznego, pierwszego występu w Final Four Chamipons League, jaki rozegrany zostanie 1 i 2 czerwca w Kolonii, "siódemkę" Vive Targi Kielce dzieli już więc tylko... godzina solidnej, dobrej gry. Takiej szansy zaprzepaścić już po prostu nie można!