czwartek, 28 marca 2013

Jeszcze poczekają...

Licznik "bije", odliczając dni bez wyjazdowego zwycięstwa piłkarzy kieleckiej Korony na boiskach T-Mobile Ekstraklasy. Jest ich już 335(!), a będzie na pewno przynajmniej 15 więcej. Dziś przez 45 minut wydawało się, że złocisto-krwiści wreszcie zrzucą z siebie "klątwę obcych stadionów". Niestety wyrównujący gol Roberta Demjana sprawił, że zespół trenera Leszka Ojrzyńskiego jeszcze będzie musiał poczekać na komplet punktów, wywalczonych poza Kielcami. Dzisiejszy remis 1:1 nie jest zły, tym bardziej, że nasi piłkarze niczym specjalnym pod Klimczokiem nie zaimponowali. Nie o to jednak chodziło, zwłaszcza gdy już w 10 minucie Maciej Korzym dał Koronie prowadzenie, zdobywając już swojego czwartego tej wiosny gola.
12 kwietnia w kolejnym wyjazdowym meczu na Dialog Arenie w Lubinie wcale Koronie nie będzie łatwiej o wygraną...