niedziela, 2 czerwca 2013

Nawet sędziowie nie dali rady...

Vive Targi Kielce trzecią siłą Europy!. W drugiej połowie meczu w Kolonii mistrzowie Polski musieli stawić czoła nie tylko rywalom, ale i portugalskim arbitrom, którzy do ostatnich sekund robili wszystko by pomóc gospodarzom Final Four. Nie udało się i po dramatycznym boju wygraliśmy z mistrzami Bundesligi oraz obrońcami trofeum 31:30. Po przerwie znakomitą partię rozgrywał Rastko Stojković. Ciekawe jak teraz poczuje się jedna z gwiazd THW Kiel, Serb Marko Vujin, który przed turniejem twierdził, że mistrzowie Polski znaleźli się w najlepszej czwórce Starego Kontynentu... przypadkowo.
Bez względu na końcowy wynik, który jest w pełni sprawiedliwy w przekroju całego spotkania, po dzisiejszych "popisach" w Lanxess Arenie portugalscy arbitrzy Ivan Cacador i Eurico Nicolau powinni pożegnać się z sędziowaniem. Ciekawe jak ich pracę oceni EHF?